Medlemmar UGK Business Club

Upsala GK medlemmar
AKSA Svets & Montage
Stefan Jervelius
0705-84 00 44
info@aksa.se
http://aksa.se
Upsala GK medlemmar
Andres Bygg och kakeldesign
Andre Ohlsson
andre.ohlzon@gmail.com
Upsala GK medlemmar
App Shack AB
Simon Berglund
0706-28 07 48
simon.berglund@appshack.se
www.appshack.se
Upsala GK medlemmar
Asisto Svenska AB
Patrik Larsson
0704-24 58 01
patrik@asisto.se
http://asisto.se
Upsala GK medlemmar
Asplund Byggkonsult
Anders Asplund
aspenhus@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Atle Bergström Invest AB
Per Bergström
per@atleinvest.com
Upsala GK medlemmar
Audere Advokatbyrå
Anders Sannervik
Upsala GK medlemmar
Avanta Ekonomi AB
Lennart Andersson
0708-69 68 70
lennart.andersson@blinfo.se
http://avanta.se
Upsala GK medlemmar
Bavaria Bil
Felix Wiberg
felix.wiberg@bavariabil.se
Upsala GK medlemmar
Bergmans
Urban Sand
0705-69 55 05
info@bergmanskonfektion.se
http://bergmanskonfektion.se
Upsala GK medlemmar
Bil 3an
Jens Westerholm
0760-010409
jens.westerholm@toyotauppsala.se
http://toyotauppsala.se
Upsala GK medlemmar
Bildemo
Thomas Gustafsson
0708-74 95 79
info@bildemo.com
http://bildemo.com
Upsala GK medlemmar
Bilomatic Bil AB
Mats Clewebrink
0709-64 00 10
mats@bilomatic.com
http://bilomatic.com
Upsala GK medlemmar
Björn Olerud Konsult AB
Björn Olerud
0707-99 92 62
bjorn@olerud.se
Upsala GK medlemmar
Brand Communication
Magnus Borgklint
0705-80 93 03
borgklint@brandcommunication
http://brandcommunication.se
Upsala GK medlemmar
Bukab (Brand och Utbildningskonsult JEAB)
Fredrik Jansson
018-480 11 50
fredrik@bukab.com
http://bukab.com
Upsala GK medlemmar
CMW Bygg & Golv AB
Andreas Werner
0735-36 26 00
andreas@cmwbygg.se
http://cmwbygg.se
Upsala GK medlemmar
Coeli AB
Björn Karlsson
bjorn.karlsson@coeli.se
http://coeli.se
Upsala GK medlemmar
Comfort Control
Peter Berglund
0705-95 89 88
peter.berglund@comfort-control.se
http://comfort-control.se
Upsala GK medlemmar
Daneke AB
Ulf Ulfseke
Daniel.ulfseke@daneke.se
Upsala GK medlemmar
EHJ Fastigheter AB
Claes-Håkan Jansson
0706-23 96 29
chj1111@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Fyris Tryck
Johan Tesséus
johan@fyristryck.se
Upsala GK medlemmar
Golvfinish
Robin Jonsson
018-10 21 50
info@golvfinish.se
http://golvfinish.se
Upsala GK medlemmar
Grant Thornton
Michael Palm
070-540 55 50
michael.palm@se.gt.com
http://grantthornton.se
Upsala GK medlemmar
Handelsbanken Uppsala
Micael Lindström
0706-41 18 82
mili08@handelsbanken.se
http://handelsbanken.se/uppsala
Upsala GK medlemmar
Haralds Maskinstation AB
Harald Örde
harald.orde@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Hesy Invest
Henrik Sylve
henrik.sylve@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Högbergs Buss
Henrik Högberg
0707-22 11 71
info@hogbergsbuss.se
http://hogbergsbuss.se
Upsala GK medlemmar
Hörnbjörkens Fastighetsbolag
Peter Gustavsson
peter.gson@telia.com
Upsala GK medlemmar
IR Bygg AB
Erik Rääf
0704-21 27 03
erik@irbygg.se
http://irbygg.se
Upsala GK medlemmar
Infrainvest AB
Hans Nelin
0705-16 00 15
124424@telia.com
Upsala GK medlemmar
Inprint
Efongo Imbia
0708-26 26 78
efongo@inprint.se
http://inprint.se
Upsala GK medlemmar
JC El AB
Christer Sparf
0709-41 82 01
christer.sparf@jc-el.se
http://jc-el.se
Upsala GK medlemmar
Joakim Stolpe Måleri
Joakim Stolpe
0703-70 96 00
stolpe.j@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Jobbet.se
Sofie Skaränger
0703-42 66 00
sofie.skaranger@jobbet.se
http://jobbet.se
Upsala GK medlemmar
Kaija
Kaija Carlson
0705-56 60 19
kaija@kaija.se
www.kaija.se
Upsala GK medlemmar
Kinnarps Interior Uppsala
Mikael Thulin
0703-30 07 01
mikael.thulin@uppsala.kinnarps.se
http://kinnarps.com
Upsala GK medlemmar
Källarsson Fastigheter AB
Johan Källarsson
Upsala GK medlemmar
Köksmiljö i Uppsala ( Electrolux)
Linus Geifalk
Upsala GK medlemmar
Libra Invest AB
Roger Lodén
0708-83 63 55
roger.loden@telia.com
Upsala GK medlemmar
Lindvalls Kaffe
Ulf Lindvall
0703-25 25 04
ulf.lindvall@lindvallskaffe.se
http://lindvallskaffe.se
Upsala GK medlemmar
Lundqvist El
Johan Lundqvist
0704-67 18 00
johan@lundqvistel.se
http://lundqvistel.se
Upsala GK medlemmar
MCT Cement AB
Michael Bjerkliden
0704-71 77 99
michael@mctcement.se
http://mctcement.se
Upsala GK medlemmar
Mariebergs Brasvärme
Lars Berndtson
0703-29 11 25
lars@mariebergs.com
http://mariebergs.com
Upsala GK medlemmar
Mercedes-Benz - Bilia
Lars Alricson
0706- 25 43 00
lars.alricson@bilia.se
Upsala GK medlemmar
Metallåtervinning AB
Leif Wennerholm
0705-83 11 30
leif.w@metallatervinning.se
http://metallatervinning.se
Upsala GK medlemmar
Mollbrinks Konsthandel AB
Jan Mollbrink
0707-28 57 79
jan@mollbrinks.se
http://mollbrinks.se
Upsala GK medlemmar
Murbrekkan
Einar Brekkan
einarf@brekkan.com
Upsala GK medlemmar
Måleributiken i Uppsala
Mats Flyberg
0735-95 42 00
mats.flyberg@maleributiken.se
http://maleributiken.se
Upsala GK medlemmar
Nordea Bank AB
Lars Grandin
0708-32 47 07
lars.grandin@nordea.se
http://nordea.se
Upsala GK medlemmar
Nordström Advokater
Oskar Nordström
018-15 76 80
oskar@nordstromadvokater.se
http://nordstromadvokater.se
Upsala GK medlemmar
Notar Fastighetsmäklare
Erik Hedlund/Martin Boholm
0733-23 02 21
erik.hedlund@notar.se
http://notar.se
Upsala GK medlemmar
Novacura Sverige AB
Per Liljedal
Upsala GK medlemmar
Nuklex
Jonas Berglund
0709-94 25 44
jonas@nuklex.se
http://nuklex.se
Upsala GK medlemmar
Orethor Consulting AB
Jonas Thor
jonas.thor@orethor.se
Upsala GK medlemmar
Ortobliz
Gregor Siask
gregorsiask@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Plåtkompaniet
Gert Norling
0708-82 15 33
gert.norling@platkompaniet.se
http://platkompaniet.se
Upsala GK medlemmar
Pool Uppsala
Ola Eriksson
0708-69 80 09
ola@hydropooluppsala.se
http://hydropool.se
Upsala GK medlemmar
Pronordic Admin
Jonas Andersson
0708-35 11 05
jonas@pronordic.se
http://pronordic.se
Upsala GK medlemmar
Qase Sales & Event
Mikael Tapper
0702-65 03 04
mikael.tapper@qase.se
http://qase.se
Upsala GK medlemmar
Ramböll Sverige AB
Göran Thulin
goran.thulin@ramboll.se
http://ramboll.se
Upsala GK medlemmar
Rebel And Bird AB
Andreas Eriksson
andreas.eriksson@rebelandbird.com
Upsala GK medlemmar
Reklam & Katalogtryck
Robert Östman
0703-10 40 26
robert.ostman@rktryck.se
http://rktryck.se
Upsala GK medlemmar
Relation
Magnus Axelid
0706-66 25 57
magnus@relation.se
http://relation.se
Upsala GK medlemmar
Roos Consulting
Jan Roos
jan-olof@roosatm.se
Upsala GK medlemmar
Rosendal Fastigheter
Gorgen Abrami
gorgen@rosendaluppsala.se
Upsala GK medlemmar
SG Padel
Samuel Gofberg
samuel.godberg.70@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Sandå
Peter Spännare
070-246 92 20
peter.spannare@sanda.se
http://sanda.se
Upsala GK medlemmar
Secura Sweden AB
Rickard Dahlstedt
0705-89 92 56
rickard@secura.se
http://secura.se
Upsala GK medlemmar
Sharpcenter i Uppsala AB
Fredrik Morger
fredrik.morger@sharp.eu
http://sharpcenter.se
Upsala GK medlemmar
Statistikakademien AB
Jesper Bergren
jesper.berggren@statistikakademien.se
Upsala GK medlemmar
Stordala Vård och Omsorg
PO Hevius
0707775166
po@stordala.se
http://stordala.se/
Upsala GK medlemmar
Storvreta IBK
Hannes Öhman
hannes@storvretaibk.se
Upsala GK medlemmar
Svensson´s Krogar
Marianne Sonesson
0709-35 21 50
marianne@svenssonskrogar.se
http://svenssonskrogar.se
Upsala GK medlemmar
Söderberg & Partners
Per Ulf Carlsson
0738-22 88 06
perulf.carlsson@soderbergpartners.se
http://soderbergpartners.se
Upsala GK medlemmar
T.M.P. i Uppsala AB
Tomas Edberg
0703-24 23 13
edberg@tmpab.com
Upsala GK medlemmar
TMPL Soulutions
Henrik Svanqvist
henrik.svanqvist@tmpl.se
Upsala GK medlemmar
TRED Reklam AB
Kent Wiberg
0708-99 98 79
kent@tred.se
http://tred.se
Upsala GK medlemmar
Team Bygginrede
Marcus Englund
0706-39 09 92
marcus@bygginrede.se
http://bygginrede.se
Upsala GK medlemmar
Tid Tryck
Stefan Eriksson
0706-34 37 29
stefan@tidtryck.se
http://tidtryck.se
Upsala GK medlemmar
Timecut
Niklas Lundell
0705-53 62 83
niklas@timecut.se
http://timecut.se
Upsala GK medlemmar
Toni Promotion
Johan Carlström
johan@tonireklam.se
Upsala GK medlemmar
Totalcom
Erik Dahlgren
0705-892 909
erik@totalcom.se
http://totalcom.se
Upsala GK medlemmar
Umia AB
Anders Olsson
0725-80 01 01
anders.olsson@umia.se
http://umia.se
Upsala GK medlemmar
Upplands Bilforum
Kalle Bremberg
0702-08 86 96
kalle@upplandsbilforum.se
http://upplandsbilforum.se
Upsala GK medlemmar
Uppsala Bygg & Förvaltning
Erik Delking
0707-76 60 60
erik.delking@yahoo.se
Upsala GK medlemmar
Uppsala Isolerings AB
Joachim Karling
0739-84 75 08
joachim@uppsalaisolering.se
http://uppsalaisolering.se
Upsala GK medlemmar
Uppsala Maskin & Verktyg AB
Helene Persson
0708-27 68 00
helene.persson@uppsalamaskin.se
http://uppsalamaskin.se
Upsala GK medlemmar
Uppsala Mat & Fest
Tord Gutenberg
076-815 10 50
tord@matfest.se
http://matfest.se
Upsala GK medlemmar
Uppsala Taxi 100000 AB
Lars Axelsson
0708-50 42 50
l.axelsson@uppsalataxi.se
http://uppsalataxi.se
Upsala GK medlemmar
Upsala Färg AB
Johan Lindqvist
0705-89 30 60
johan.lindqvist@upsala-farg.se
http://upsala-farg.se
Upsala GK medlemmar
Ut och inredning ( Moogio )
Henrik Eriksson
henrik.eriksson@moogio.se
Upsala GK medlemmar
Vivinto
Jens T Andersson
jenstandrersson@gmail.com
Upsala GK medlemmar
Westberg & Drage Projektledning AB
Jonny Westberg
0703-88 54 45
jonny@jwprojektledning.se
Upsala GK medlemmar
Widerlöv och CO
Tomas Widerlöv
tomas.widerlov@widerlov.se
Upsala GK medlemmar
Winterhalter Gastronom
Tony Westberg
0738-11 02 00
tony.westberg@winterhalter.se
http://winterhalter.biz
Upsala GK medlemmar
XO Graf Tryckeri AB
Jan Frischenfeldt
0708-79 65 37
jan@xograf.se
http://xograf.se
Upsala GK medlemmar
Xite Consulting AB
Daniel Thunberg
Daniel.thunberg@xite.se
http://xite.se
Upsala GK medlemmar
Y Fyris AB
Robert Fernström
0705-55 93 66
paulrobert71@icloud.com
http://sakrafyris.se
Upsala GK medlemmar
Zakri AS
Sören Samuelsson
zakriab@telia.com